Rozładunek produktów spożywczych, praca od zaraz w Holandii, Tilburg

Ogłoszenie dodane w miejscowości Leśna w kategorii Praca Holandia

Lokalizacja: Tilburg

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•holenderska umowa o pracę na dłuższy okres

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera

•indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

•noszenie worków z produktami (do 25 kg) - kakao, mak, przyprawy itp.

•wrzucanie produktów do maszyn mieszających

•obsługa maszyn

•prace porządkowe tj. czyszczenie maszyn

Wymagania:

•mile widziane doświadczenie na produkcji / jako operator maszyn

•znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

•gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

„rozładunek – Holandia” -  oddzwonimy do Ciebie!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com